Finansista.org

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

  FAQ

  Lista najczęstszych pytań i odpowiedzi.
  Promocje bankowe działają zwykle poprzez oferowanie klientom specjalnych korzyści lub nagród w zamian za skorzystanie z określonych usług finansowych oferowanych przez bank. Mogą to być premie pieniężne za założenie konta bankowego, korzystanie z karty kredytowej lub kredytu hipotecznego, otwarcie lokaty czy za polecenie banku innym osobom.
  Jako użytkownik strony nie musisz ponosić żadnych opłat za korzystanie z dostępnych treści, nawet w przypadku składnia wniosków o produkty finansowe.
  Jesteśmy platformą, która łączy Cię z różnymi instytucjami finansowymi poprzez programy afiliacyjne. Jak działa afiliacja? Otrzymujemy wynagrodzenie od instytucji finansowej, z którą współpracujemy, za skorzystanie z oferty przez naszych użytkowników. Oznacza to, że kiedy składasz wniosek o produkt za pośrednictwem naszych rankingów, analiz i innych treści, wspierasz naszą platformę, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów.
  Przed podpisaniem umowy o prowadzenie konta osobistego, warto zadać sobie kilka istotnych pytań. Przede wszystkim warto zastanowić się nad obecnymi potrzebami oraz ewentualnymi zmianami, jakie mogą zajść w najbliższej przyszłości.
  Założenie nowego rachunku osobistego może zająć od kilku minut do kilku dni, w zależności od wybranego kanału kontaktu z bankiem. Ten czas obejmuje proces od momentu złożenia wniosku do aktywacji rachunku.
  Scroll to Top